KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16034358
nr 1603 4358
Harry Kampf
(1926-1989), Sverige
Hus i månsken. Signerad. Blandteknik, bildmått: 14x14 cm, yttermått inklusive ram: 29x29 cm
Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:11:44
4/3 18:46:00
4/3 18:53:28